Krykiet w USA

Krykiet w USAW ruchu, który może uderzyć druzgocący cios dla rozwoju krykieta w Ameryce, miasto Lauderhill, Floryda jest w procesie inicjowania biznes plan na przebudowę stadionu krykieta wewnątrz Broward Central Parku Regionalnego w kwaterze bardziej odpowiednie dla innych sport i działania, które będą generować wystarczające dochody, aby utrzymać koszty eksploatacji obiektu. W surowo sformułowanego listu Lauderhill burmistrza Richarda J. Kaplan skierowana do ICC dyrektora wykonawczego David Richardson z kwietnia 9, a uzyskane przez ESPNcricinfo, Kaplan obwinia USA Cricket Association dla zakładu w braku dochodów z imprez markiza krykieta, głównie z powodu organem niewydania ułatwiać takie zdarzenia.

Krykiet w USA

„Po kilku latach w ramach wykorzystania przez nasz sankcji krykieta ciała USACA, City of Lauderhill i Broward County miał patrzeć na innych alternatywnych zastosowań dla stadionu, który będzie sprzedawać bilety do wypełnienia miejsc,” Kaplan napisał. „W rezultacie, Broward County ma się zwolnić niezależny biznes planu, które będą doradzać urzędnikom państwowym, że nadszedł czas, aby rozważyć rekonfigurację stadionu do sportu, że może lepiej podtrzymywać obiektu i zapewnić ekonomiczne zwrotu z inwestycji.”
Krykiet
20000 Pojemność stadionu otwarte w listopadzie 2007 roku w ramach 70.000.000 dolarów kompleksem parkowym powiatu. Jest tylko ICC zatwierdzony ODI Placówka stadion w Ameryce Północnej. Od czasu otwarcia choć stadion jest piorunochron krytyki wśród lokalnych mediów i podatników w południowej Florydzie. Artykuł w sierpniu 2009 roku w South Florida Sun Sentinel zatytułowany „Broward budowy, ale nie nadszedł Cricket” szczegółowe frustracje z lokalnej społeczności na marne frekwencję narysowanych na mecze krykieta na stadionie. Wstępny w tej samej gazecie w sierpniu 2011 r. o Centralnym Broward Parku Regionalnego określone placówki jako „legendarny przykład urzędników Broward określający pieniądze podatników w ogniu.”

Stadion rzadko używane do krykieta w ciągu ostatnich pięciu i pół roku, ale nie widział wiele innych sportów wykorzystać boisko do krykieta. Wśród mecze rozgrywa się na murawie stadionu ma być piłka nożna turnieje, mecze MLS wystawowe, FIFA U-17 Puchar Świata kobiet rozgrzewki mecze, semi-pro league rdza i 2011 IRB Rugby World Cup Qualifying między USA i Urugwaju. 2012 ICC World Cricket League Division Four została wstępnie odbędą się na Florydzie w maju ze stadionu służąc jako jeden z trzech turniejów miejscach, ale USACA za kwestie zarządzania, w tym wielokrotnie przełożone wyborach, doprowadziły w przypadku przesunięcia do Malezji, jeszcze w tym roku.

List Kaplana do Richardson jest szczególnie kłucie w jego podsumowaniu mandatów USACA i reputację, stwierdzające, że organizacja „jest nadal cierpi na problemy zarządzania”, a jego „long brudnej historii zawieszeń i niewłaściwego zarządzania który boryka się obszar o największym potencjale.” Burmistrz dodał, że para Twenty20 meczów inscenizowanych na stadionie w Lauderhill w zeszłym roku między West Indies i Nowej Zelandii okazało, że miasta i powiatu były zdolne do inscenizacji wydarzeń światowej klasy, ale mimo zachęty ze strony władz lokalnych i biznesu Przywódcy, USACA uchybiła pomóc podobnych wydarzeń stało.

„Nasze zarzuty do USACA do sankcji dodatkowych gier w USA spadły na głuche uszy. Partnerskie, Associate, a nawet ciało pełne członkowie organizacji prosić o naszą pomoc w celu przeprowadzenia spotkań tutaj wiedząc, głównym problemem jest i nadal USACA jest karanie, „Kaplan napisał do Richardson. „W związku z tym szansa po okazji zostało utracone. Krykiet, z całym swoim potencjałem, stale zawiodła tę wspólnotę i jako takie nie może być w stanie kontynuować.”

„Stadion, jeśli nie, jak jest dzisiaj, może być przekształcony w coś, co w jeszcze turnieje rozwojowych ICC ICC dla innych krajów Associates w regionie niemożliwe. Takie działanie będzie prawdopodobnie nastąpi w ciągu najbliższych kilku miesięcy, więc czas jest najważniejszy. To oczywiście chyba coś jest zrobione, aby zapewnić jego stosowanie w regularnych, w perspektywie długoterminowej. Błagamy Cię, aby pomóc nam albo rozważa kilka innych środków organizacji międzynarodowych gry i nie będą zakładnikiem jednej niezainteresowanych i niezdolne organu zarządzającego lub gwarantują nam długoterminowego planu gdzie możemy ustalić kalendarz imprez międzynarodowych, które pomogą nam w utrzymaniu obiektu, jak jest teraz. ”

Kiedy skontaktował ESPNcricinfo, USACA szef Darren Beazley przyznał otrzymaniu kopii listu burmistrza Kaplan. Beazley stwierdził, że USACA i Cricket Holdings America (CHALLC), partnerstwo między USACA i Nowej Zelandii Cricket posiadająca prawa komercyjne do meczów krykieta teatralnych w USA, są zobowiązane do posiadania mecze krykieta na stadionie, gdy odpowiednie wnioski zostały przedstawione.

„USACA jest świadomy pismo burmistrza,” Beazley podane w e-mailu do ESPNcricinfo. „Po kilku spotkaniach i rozmowach wielu z miastem i Przyjaciół Broward County, ani USACA ani CHALLC (który kontroluje prawa do międzynarodowych urządzeń w imieniu USACA jest) jeszcze na otrzymanie propozycji do rozważenia. Nie mniej niż 4 wnioski o takie Wniosek nie został wykonany. ”

„USACA widać, jak dużo krykieta w USA, jak to możliwe w miejscach prawo w całym kraju, w tym Lauderhill. Jak przejść do bardziej profesjonalnej struktury zarządzania, będziemy nadal współpracować z grupami takimi jak miasta Lauderhill, ale zawsze z Dobro krykieta czołowego pamiętać. Jestem przekonany, że projekt powinien być profesjonalny otrzymanych CHALLC rozważy ją ostrożnie, a jeśli to ma sens, komercyjnych doskonały wynik dla naszej gry zostaną osiągnięte. ”

Krążyły pogłoski krążące w zeszłym miesiącu, że CHALLC próbował zwabić Sri Lanki i Pakistanu dla serii T20 lub ODI meczów na stadionie w końcu czerwca lub w lipcu. Sri Lanka jest tournee na Karaibach na ODI tri-serii, która zaczyna się na zawarcie ICC Champions Trophy i potrwa do 11 lipca. Pakistan był spowodowany zwiedzanie Indii Zachodnich później, że miesiąc przed rozpoczęciem Caribbean T20 w dniu 29 lipca.

Spodziewano się, że Sri Lanka i odpowiednie trasy Pakistanu do Karaibów skądinąd idą w parze w serii na Florydzie. Jednak ESPNcricinfo źródła wskazują, że zarówno Pakistan Cricket Board i Sri Lanka Cricket podchodzono o powrocie na Florydę, do krótkich serii, ale ani zarządu wykazały duże zainteresowanie. Tymczasem ESPNcricinfo poinformował 5 kwietnia, że ​​wycieczka Pakistanu do Indii Zachodnich jest już wątpliwości iw rezultacie mogłoby to szanse na pakowanie na wycieczkę na Florydę obok niego.

Wstępne plany przez CHALLC do uruchomienia profesjonalnego Twenty20 liga w USA latem tego roku zostały zepchnięte do lata 2014 roku. Lauderhill pierwotnie postrzegana jako miejscu gospodarza dla niektórych zespołów, szczególnie jak to jest tylko miejsce murawa stadion w kraju. Jednak CHALLC dyrektor naczelny Neil Maxwell wyraził zamiar grać na sztucznych bramek w Nowym Jorku i San Francisco, aby wykorzystać potencjał rynku w obu miastach, ruch, co dodatkowo osłabiłoby stan Lauderhill jest w krajobraz USA krykieta.

Dodaj komentarz